(VIDEO) Ibišević ponovo strijelac za Herthu

Trenutno se igra prva utakmica 27. kola njemačke Bundeslige, drugo kolo u ovom 'post-koronskom' dobu. Čast otvaranja kola pripala je berlinskom derbiju, koji igraju Hertha i Union Berlin.

Poluvrijeme je, na praznom Olimpijskom stadionu, odigrano bez golova, ali je u nastavku počelo da 'sijeva'.

Već u 51. minuti promjena rezultata, a strijelac je bio Vedad Ibišević. Ovo je bh. internacionalcu drugi gol u 'post-koronskim' utakmicama. Bio je strijelac i prošlog vikenda u pobjedi svog tima nad Hoffenheimom.

U prilogu vam donosimo njegov gol, a u međuvremenu je Lukebakio povisio na 2:0, a Vedad Ibišević je bio asistent.